Orion

Powstająca inwestycja położona jest w Łodzi przy ul. Urzędniczej 27 usytuowana jest w dzielnicy Bałuty, na północ od centrum miasta i dzielnicy Śródmieście.

Urzędnicza 27 to cicha i spokojna okolica, która zapewnia szybki i łatwy dojazd do centrum miasta. Doskonała lokalizacja, która zapewnia naszym przyszłym lokatorom  dobry dostęp do głównych ciągów komunikacyjnych miasta, umożliwiających wyjazd z Łodzi w kierunku północnym i południowym.

Dla osób poruszających się na co dzień komunikacja miejską zapewniamy że nasza nieruchomość  znajduje się  blisko ulicy Zachodniej i Zgierskiej, gdzie jest znakomity dostęp do przystanków autobusowych i tramwajowych  zapewniająca bezpośrednie połączenie z centrum miasta i innymi dzielnicami Łodzi oraz miastami Zgierz i Ozorków.

Kolejnym atutem naszej inwestycji jest bliskość takich obiektów jak: Rynek Bałucki , Centrum Handlowe Manufaktura czy Kaufland, do których mieszkańcy będą mogli bez problemu dostać się  w kilkanaście minut i zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze produkty dla siebie i swoich rodzin.

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji  znajduje się dostęp do : poczty, przedszkola, szkoły podstawowej, delikatesów, fitness, salonów urody, apteki, placówki bankowej oraz rynków.

Mieszkania zostały tak zaprojektowane , żeby spełniały różne oczekiwania Klientów.
Zadbaliśmy aby stworzyć dla każdego mieszkańca przyjazne i wysoce funkcjonalne warunki mieszkaniowe. Budynek będzie wyposażony w komfortowe windy.

W budynku będą się znajdować 24 komfortowe, przestronne mieszkania 2 i 3 pokojowe, które dają możliwość ciekawej aranżacji wnętrz. Do mieszkań przynależeć będą duże tarasy i balkony.
Dla posiadaczy samochodów do wyboru mamy garaże jedno i wielostanowiskowe, a także miejsca postojowe, które będą usytuowane na terenie zamkniętego osiedla.

Urzędnicza 27 będzie eleganckim budynkiem z ciekawą architekturą, drewniane wykończenia będą nadawać budynkowi nowoczesności. W zakresie wyposażenia w urządzenia infrastruktury technicznej działka posiada dostęp do: energii elektrycznej, siły, instalacji wodno-kanalizacyjnych i instalacji telefonicznej.
Nasza nieruchomość to także lokale użytkowe. Będą one doskonałe do stworzenia siedziby czy oddziału firmy, które staną się świetną wizytówką jej działalności.